WELKOM

BIJ SCYLLA

VOLLEYBAL

Scylla is de grootste volleybalvereniging van Wageningen met niveau's uiteenlopende van divisie tot klasse niveau.
Als actieve club is er voor iedereen wel een niveau te vinden waar gevolleybald kan worden.

SCYLLA HS 1 VS
VOLGA HS 1
NIEUWS
Beste leden van Scylla,

Sporten in een binnenruimte is vanaf woensdag 19 mei 2021 onder voorwaarden beperkt mogelijk. Wij verwijzen hiervoor naar de richtlijnen die door de Rijksoverheid zijn opgesteld.

Met vriendelijk groeten,
Bestuur van Scylla

SAVE THE DATE
Op donderdag 28 oktober 2021 ALV in het clubhuis bij de Vlinder

Corona protocol
sportcomplex
De Vlinder

Taken corona coördinator en toezichthouder

sept 18, 2021

Een grote blooper met romantische gevolgen!

Vrijdag teruggekomen van vakantie. Een supervakantie mag ik wel zeggen. Het was vooraf niet zeker of wij vrijdag of zaterdag zouden thuiskomen. Het werd vrijdag. Onuitgesproken was ik er wel blij mee. Want, zo dacht ik, zou zaterdag de eerste Scylladag in de Vlinder zijn met gelijk een CMV-ochtend. Dus toch Marleen ook een beetje opgejut. Op een fietsvakantie heb je het zelf een beetje in de hand, nietwaar? Dus in de tijdrit houding en doormalen. En ja hoor, vrijdag thuis. Dus ik snelde… Lees meer...
sept 18, 2021

Scylla's 'lieveling' van de week

Scylla’s “Lieveling” van de week is André Reelick. Afgelopen week was de SAM-dag. Belangrijk voor Scylla. Tijdens deze dag worden clinics verzorgd door Scylla op lagere scholen. En dan mis je Susan toch wel heel erg. Hoe dit nu te regelen? Overdag kunnen maar weinig mensen. Wij hebben speciaal voor deze dag een professional van Aetos ingehuurd, die in het geven van clinics gespecialiseerd is. Maar er moest wel iemand van Scylla bij zijn voor een promotioneel praatje en het uitdelen van flyers.… Lees meer...
Default Image
sept 18, 2021

Bardienst

Volgende week zaterdag 25 september hebben we de eerste thuisspeelzaterdag.Yeah!!!Het heeft even geduurd, maar we hebben er zin in. Hopelijk jullie ook.Een thuisspeeldag zonder dat je een consumptie kunt nuttigen is een kale bedoening.Wij willen graag de deuren van de kantine openen maar dan moet de bezetting geregeld zijn.De oproep van vorige week heeft wel reacties gebracht. Alle beheerdiensten zijn geregeld.Ook een paar bardiensten.We zoeken nog voor meerdere tijden mensen voor de bardienst.… Lees meer...
sept 13, 2021

Spaar onze club gezond!

Scylla doet mee aan de “Spaar je club gezond” actie van de Plus. Als klant van de Plus kun je van 5 september t/m 13 november gaan sparen voor clubs en verenigingen in de buurt. Met deze spaaractie krijgen duizenden clubs en verenigingen een (financieel) steuntje in de rug. Dus doe mee en spaar onze club gezond! Hoe het werkt? Van 5 september t/m 13 november ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen* en bij geselecteerde actieproducten een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke… Lees meer...
aug 30, 2021

Nieuwe wedstrijdkleding

Beste leden, Goed nieuws! De paskleding voor onze nieuwe wedstrijdoutfits zijn binnen. De komende weken kan iedereen een setje passen in het clubhuis van de Vlinder. Er kan vanaf maandag a.s. gepast worden op de trainingsavonden (een schema volgt nog). Hoe eerder je je maten doorgeeft, hoe beter. De laatste pasmogelijkheid is op 25 september. De wedstrijdshirts voor heel Scylla (van CMV-niveau 1 tot H1/D1) worden gesponsord door VD Wiel Optiek, LensOnline.nl en M-Visio en krijg je in bruikleen.… Lees meer...
aug 26, 2021

Juichen of somberen?

Afgelopen week hadden wij weer een bestuursvergadering. De eerste na de vakanties en de laatste voor mijn eigen vakantie 😊. Nu ja, het is eigenlijk geen vakantie, maar meer een soort trainingskamp. Marleen en ik gaan twee weken op ‘fietsvakantie’! Dus puur conditie opbouwen voor het komende volleybalseizoen. Terug naar de bestuursvergadering. ‘Somberen’? Jazeker, wel voor een deel. Wij hebben toch niet de start gekregen die wij ons wensten. Het begon met de mededeling dat onze, zeer… Lees meer...
aug 25, 2021

Thuiswedstrijd indeling seizoen 21/22

HOUTEN ZAAL Tijd Veld 1 Veld 2 Tijd Veld 3 12:30 JA1 H5 14:30 D3 MB1 13:45 D1 16:30 JB1 D2 16:00 H1 18:30 MA1 H3 18:30 H2 BLAUWE ZAAL Tijd Veld 4 Veld 5 Veld 6 14:30 JC1 JB2 16:30 H4 D4 18:30 H6 Lees meer...
WEDSTRIJDPROGRAMMA
Datum/Tijd Poule Wedstrijd Sporthal
25-09-2021 09:00 CN31B1BD Scylla N2 1 - AETOS N3 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 09:00 CN51A1AB Excelsior N5 1 - Scylla N5 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 09:30 CN31A1AB Scylla N3 1 - Setash N3 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 09:30 CN31B1AB Gemini N2 1 - Scylla N2 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 09:30 CN41B1BD Gemini N4 2 - Scylla N4 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
25-09-2021 10:00 CN41B1CD AETOS N4 2 - Scylla N4 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
25-09-2021 10:00 CN61A1FE TweeVV N6 1 - Scylla N6 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
25-09-2021 10:00 JB3B1 BC LIVO JB 1 - Scylla JB 2 Triominos, Eltensestraat 4 , 6922JB Duiven
25-09-2021 10:30 CN31A1CA AETOS N3 1 - Scylla N3 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 11:00 CN61A1ED Scylla N6 1 - Gemini N6 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
25-09-2021 11:30 CN51A1BF Scylla N5 1 - Setash N5 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 12:00 MA2D1 BC Gemini MA 1 - Scylla MA 1 Sporthal Westeraam, Auditorium 6 , 6661TZ Elst GLD
25-09-2021 12:30 H2H HD Scylla HS 5 - Woudenberg HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 12:30 JA1A1 CD Scylla JA 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 14:30 JC2B1 BD Scylla JC 1 - SSS JC 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 16:00 2BH IC Scylla HS 1 - Volga HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 16:30 JB1A1 CD Scylla JB 1 - Volta JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 18:30 3BH JB Scylla HS 2 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-09-2021 18:30 H1H JB Scylla HS 3 - Gemini HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-09-2021 20:30 H1H AJ AETOS HS 4 - Scylla HS 3 Valkenhuizen, Beukenlaan 15 , 6823MA Arnhem
01-10-2021 20:00 H2H AJ SDS HS 2 - Scylla HS 4 Sporthal de Eng, Rochetstraat 2 , 3781CZ Voorthuizen
02-10-2021 14:30 D1L BI Setash DS 1 - Scylla DS 1 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
02-10-2021 14:30 MB2D1 CD Scylla MB 1 - Xanthos MB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-10-2021 15:00 JA1A1 BC BSVO JA 1 - Scylla JA 1 Sero, Sportlaan 6 , 6731BD Otterlo
02-10-2021 15:30 MA2D1 AC Touché MA 1 - Scylla MA 1 Trumele/D'n Hoender, Nieuwstraat 6 , 6621KV Dreumel
02-10-2021 16:30 D4I GH Scylla DS 4 - AETOS DS 10 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-10-2021 17:00 3BH AJ Heyendaal HS 1 - Scylla HS 2 Radboud Sportcentrum, Heyendaalseweg 141 , 6525AJ Nijmegen
02-10-2021 17:30 2BH BI AETOS HS 1 - Scylla HS 1 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
02-10-2021 18:00 D2O CH Invicta DS 2 - Scylla DS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-10-2021 18:00 H2H CH Invicta HS 2 - Scylla HS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-10-2021 18:30 H3F EF Scylla HS 6 - Nuovo HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
08-10-2021 19:30 D4I FG WaHo DS 9 - Scylla DS 4 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
09-10-2021 09:00 CN41B1AD BSVO N4 1 - Scylla N4 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
09-10-2021 09:00 CN61A1BE AETOS N6 2 - Scylla N6 1 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
09-10-2021 09:30 CN31A1AD Scylla N3 1 - AETOS N3 2 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
09-10-2021 09:30 CN41B1DE Scylla N4 1 - Olympia N4 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
09-10-2021 09:30 CN51A1BE Scylla N5 1 - AETOS N5 3 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
09-10-2021 10:00 CN31B1CB AETOS N2 1 - Scylla N2 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
09-10-2021 10:30 CN31A1AB Scylla N3 1 - Setash N3 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
09-10-2021 10:30 CN31B1AB Gemini N2 1 - Scylla N2 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
09-10-2021 11:00 CN51A1DB AETOS N5 1 - Scylla N5 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
09-10-2021 11:00 CN61A1EC Scylla N6 1 - Nuovo N6 1 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
09-10-2021 12:30 JA1A1 CB Scylla JA 1 - BSVO JA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 13:00 JB1A1 BC TweeVV JB 1 - Scylla JB 1 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
09-10-2021 13:45 D1L IA Scylla DS 1 - SSS DS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 14:30 D2O HB Scylla DS 3 - Gemini DS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 14:30 JB3B1 CD Scylla JB 2 - Setash JB 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 14:30 JC2B1 BC Scylla JC 1 - Set Up '69 JC 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 14:30 MB2D1 CA Scylla MB 1 - Evoba MB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 16:00 2BH IA Scylla HS 1 - Dros-Alterno HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 16:30 H2H JK Scylla HS 4 - SSS HS 6 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 18:30 H1H JK Scylla HS 3 - TiVoC HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-10-2021 18:30 H3F EB Scylla HS 6 - AETOS HS 8 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
13-10-2021 21:15 3BH CJ Gemini HS 1 - Scylla HS 2 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
14-10-2021 21:00 H3F DE TweeVV HS 3 - Scylla HS 6 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
15-10-2021 19:30 D2N KI WaHo DS 4 - Scylla DS 2 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
15-10-2021 20:00 H2H AH SDS HS 2 - Scylla HS 5 Sporthal de Eng, Rochetstraat 2 , 3781CZ Voorthuizen
16-10-2021 13:00 D2O AH AETOS DS 6 - Scylla DS 3 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
16-10-2021 13:45 JC2B1 DB SSS JC 2 - Scylla JC 1 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
16-10-2021 14:30 JB1A1 EC Woudenberg JB 1 - Scylla JB 1 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
16-10-2021 16:15 2BH KI Pegasus HS 1 - Scylla HS 1 Ark van Oost, Cipresstraat 154 , 6523HR Nijmegen
16-10-2021 16:30 H2H JL Scylla HS 4 - O.M.S. HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
16-10-2021 17:30 D1L KI Set Up '69 DS 2 - Scylla DS 1 Breehoek, Marktstraat 59 , 3925JP Scherpenzeel GLD
16-10-2021 18:30 3BH JL Scylla HS 2 - Blauw Wit HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
16-10-2021 18:30 H1H JL Scylla HS 3 - Evoba HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-10-2021 19:30 H2H EH WaHo HS 2 - Scylla HS 5 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
23-10-2021 12:30 MA2D1 FC Trivos MA 2 - Scylla MA 1 Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14 , 6602HX Wijchen
23-10-2021 13:00 H3F AE Setash HS 2 - Scylla HS 6 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
23-10-2021 14:30 JC2B1 BE Scylla JC 1 - Surf JC 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
23-10-2021 14:30 MB2D1 CE Scylla MB 1 - Gemini MB 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
23-10-2021 16:30 JB1A1 CE Scylla JB 1 - Woudenberg JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-10-2021 19:30 3BH JK Scylla HS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
28-10-2021 19:00 H2H IJ SSS HS 7 - Scylla HS 4 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
30-10-2021 09:00 CN31A1CA AETOS N3 1 - Scylla N3 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 09:00 CN61A1EA Scylla N6 1 - AETOS N6 1 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
30-10-2021 09:30 CN31B1DB AETOS N3 3 - Scylla N2 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 09:30 CN51A1BC Scylla N5 1 - TweeVV N5 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 10:00 CN31B1BC Scylla N2 1 - AETOS N2 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 10:00 CN41B1BD Gemini N4 2 - Scylla N4 1 Sero, Sportlaan 6 , 6731BD Otterlo
30-10-2021 10:00 CN61A1FE TweeVV N6 1 - Scylla N6 1 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
30-10-2021 10:30 CN31A1AD Scylla N3 1 - AETOS N3 2 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 10:30 CN51A1AB Excelsior N5 1 - Scylla N5 1 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
30-10-2021 11:00 CN41B1CD AETOS N4 2 - Scylla N4 1 Sero, Sportlaan 6 , 6731BD Otterlo
30-10-2021 11:00 H1H IJ TweeVV HS 2 - Scylla HS 3 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
30-10-2021 11:00 JB3B1 AC Labyellov JB 1 - Scylla JB 2 Lentemorgen, Lentemorgen 3 , 6903CT Zevenaar
30-10-2021 12:30 H2H HK Scylla HS 5 - SSS HS 6 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 13:45 D1L IJ Scylla DS 1 - TiVoC DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 13:45 JB1A1 AC SSS JB 1 - Scylla JB 1 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
30-10-2021 14:30 D2O HK Scylla DS 3 - WaHo DS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 14:30 JC2B1 BF Scylla JC 1 - Woudenberg JC 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 15:00 MB2D1 AC Evoba MB 1 - Scylla MB 1 Sporthal De Zicht, Marktplein 10 , 6744WJ Ederveen
30-10-2021 16:00 2BH IJ Scylla HS 1 - VV Utrecht HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 16:30 D2N IJ Scylla DS 2 - TiVoC DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 17:30 D4I DG TweeVV DS 6 - Scylla DS 4 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
30-10-2021 18:00 3BH IJ Voorwaarts HS 1 - Scylla HS 2 De Jachtlust, Jachtlustplein 7 , 7391BW Twello
30-10-2021 18:30 H3F EC Scylla HS 6 - AETOS HS 9 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
30-10-2021 18:30 MA2D1 CA Scylla MA 1 - Touché MA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 09:00 CN31A1AB Scylla N3 1 - Setash N3 1 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
06-11-2021 09:00 CN31B1AB Gemini N2 1 - Scylla N2 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 09:00 CN41B1ED Olympia N4 1 - Scylla N4 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 09:00 CN61A1BE AETOS N6 2 - Scylla N6 1 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
06-11-2021 09:30 CN31A1CA AETOS N3 1 - Scylla N3 1 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
06-11-2021 10:00 CN31B1BD Scylla N2 1 - AETOS N3 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 10:00 CN41B1DA Scylla N4 1 - BSVO N4 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 10:00 CN51A1FB Setash N5 2 - Scylla N5 1 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
06-11-2021 10:00 CN61A1ED Scylla N6 1 - Gemini N6 1 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
06-11-2021 11:00 CN51A1BE Scylla N5 1 - AETOS N5 3 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
06-11-2021 13:45 D1L IL Scylla DS 1 - Renswouw DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 14:00 JA1A1 DC Volleybalvereniging Zeewolde JA 1 - Scylla JA 1 Het Baken, Horsterweg 25 , 3891EV Zeewolde
06-11-2021 14:30 JB3B1 CG Scylla JB 2 - WIK Steenderen JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 14:30 JC2B1 FB Woudenberg JC 1 - Scylla JC 1 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
06-11-2021 14:30 MB2D1 CF Scylla MB 1 - AETOS MB 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 15:00 D2O JH Set Up '69 DS 4 - Scylla DS 3 Breehoek, Marktstraat 59 , 3925JP Scherpenzeel GLD
06-11-2021 16:00 2BH IL Scylla HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 16:30 D2N IL Scylla DS 2 - Labyellov DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 16:30 D4I GC Scylla DS 4 - D.O.S. DS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 16:30 H2H JH Scylla HS 4 - Scylla HS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 16:30 H2H JH Scylla HS 4 - Scylla HS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 16:30 JB1A1 CB Scylla JB 1 - TweeVV JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 17:30 H3F BE AETOS HS 8 - Scylla HS 6 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
06-11-2021 18:30 3BH JH Scylla HS 2 - TweeVV HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 18:30 H1H JH Scylla HS 3 - Nuovo HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
06-11-2021 18:30 MA2D1 CB Scylla MA 1 - Gemini MA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-11-2021 19:30 3BH GJ Xanthos HS 1 - Scylla HS 2 de Wanmolen, Schweitzerpark 2 , 6671BR Zetten
12-11-2021 21:30 D4I AG WaHo DS 8 - Scylla DS 4 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
13-11-2021 09:30 JC2B1 EB Surf JC 1 - Scylla JC 1 De Slag, Zuiderinslag 2 , 3871MR Hoevelaken
13-11-2021 11:00 MB2D1 FC AETOS MB 3 - Scylla MB 1 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
13-11-2021 11:15 H2H GJ Surf HS 2 - Scylla HS 4 De Slag, Zuiderinslag 2 , 3871MR Hoevelaken
13-11-2021 12:30 H2H HI Scylla HS 5 - SSS HS 7 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
13-11-2021 13:00 D1L HI TweeVV DS 2 - Scylla DS 1 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
13-11-2021 13:00 D2N HI TweeVV DS 4 - Scylla DS 2 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
13-11-2021 14:00 JB3B1 GC WIK Steenderen JB 1 - Scylla JB 2 het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3 , 7221BA Steenderen
13-11-2021 14:00 MA2D1 BC Gemini MA 1 - Scylla MA 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
13-11-2021 14:30 D2O HC Scylla DS 3 - Invicta DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
13-11-2021 15:00 2BH HI Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3 - Scylla HS 1 Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem
13-11-2021 16:30 JA1A1 AC Blauw Wit JA 1 - Scylla JA 1 De Talter, Stouwdamsweg 4 , 8096BB Oldebroek
13-11-2021 17:30 H1H GJ AETOS HS 5 - Scylla HS 3 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
13-11-2021 18:30 H3F EA Scylla HS 6 - Setash HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 09:00 CN31A1AD Scylla N3 1 - AETOS N3 2 't Gastland, Groeneweg 58 , 3911PG Rhenen
20-11-2021 09:30 CN31A1AB Scylla N3 1 - Setash N3 1 't Gastland, Groeneweg 58 , 3911PG Rhenen
20-11-2021 09:30 CN31B1AB Gemini N2 1 - Scylla N2 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 09:30 CN51A1DB AETOS N5 1 - Scylla N5 1 't Gastland, Groeneweg 58 , 3911PG Rhenen
20-11-2021 10:00 CN41B1BD Gemini N4 2 - Scylla N4 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 10:00 CN61A1EA Scylla N6 1 - AETOS N6 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 10:30 CN31B1BC Scylla N2 1 - AETOS N2 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 11:00 CN41B1DC Scylla N4 1 - AETOS N4 2 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 11:00 CN51A1BC Scylla N5 1 - TweeVV N5 1 't Gastland, Groeneweg 58 , 3911PG Rhenen
20-11-2021 11:00 CN61A1CE Nuovo N6 1 - Scylla N6 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
20-11-2021 11:00 D4I HG AETOS DS 10 - Scylla DS 4 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
20-11-2021 12:30 H2H HL Scylla HS 5 - O.M.S. HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 12:30 JA1A1 CE Scylla JA 1 - ESV-Hellas JA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 13:45 D1L IG Scylla DS 1 - Renswouw DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 14:00 H3F FE Nuovo HS 3 - Scylla HS 6 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
20-11-2021 14:30 JB3B1 CE Scylla JB 2 - Xanthos JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 14:30 JC2B1 BA Scylla JC 1 - D.O.S. JC 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 14:30 MB2D1 CB Scylla MB 1 - Excelsior MB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 16:00 2BH IG Scylla HS 1 - Bovo HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 16:30 D2N IG Scylla DS 2 - TweeVV DS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 16:30 H2H JF Scylla HS 4 - WaHo HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 18:30 H1H JF Scylla HS 3 - Renswouw HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
20-11-2021 18:30 MA2D1 CF Scylla MA 1 - Trivos MA 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
25-11-2021 21:30 3BH EJ VoCASA HS 3 - Scylla HS 2 VoCASA-hal, Symfoniestraat 200 , 6544TN Nijmegen
26-11-2021 19:30 H2H EJ WaHo HS 2 - Scylla HS 4 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
26-11-2021 21:30 D1L FI WaHo DS 2 - Scylla DS 1 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
26-11-2021 21:30 H1H EJ D.O.S. HS 1 - Scylla HS 3 Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6 , 6741ZG Lunteren
27-11-2021 10:00 MB2D1 EC Gemini MB 2 - Scylla MB 1 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
27-11-2021 11:00 D2O GH AETOS DS 5 - Scylla DS 3 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
27-11-2021 11:15 H2H GH Surf HS 2 - Scylla HS 5 De Slag, Zuiderinslag 2 , 3871MR Hoevelaken
27-11-2021 13:00 JA1A1 EC ESV-Hellas JA 1 - Scylla JA 1 Feithenhof, Elektraweg 5 , 8071CX Nunspeet
27-11-2021 14:00 JB3B1 EC Xanthos JB 1 - Scylla JB 2 de Wanmolen, Schweitzerpark 2 , 6671BR Zetten
27-11-2021 15:00 D2N FI Toesj DS 1 - Scylla DS 2 Het Binnenveld, Flessestraat 56 , 6666CR Heteren
27-11-2021 16:30 D4I GF Scylla DS 4 - WaHo DS 9 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
27-11-2021 18:00 2BH FI DIOS HS 1 - Scylla HS 1 Eurohal, Europastraat 2 , 7091XC Dinxperlo
27-11-2021 18:30 H3F ED Scylla HS 6 - TweeVV HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
27-11-2021 18:30 MA2D1 CF Scylla MA 1 - Trivos MA 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
04-12-2021 12:30 JB1A1 DC Volta JB 1 - Scylla JB 1 Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2 , 8233BZ Lelystad
04-12-2021 14:30 D2O HD Scylla DS 3 - Gemini DS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
04-12-2021 14:30 JB3B1 CB Scylla JB 2 - LIVO JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
04-12-2021 16:30 D2N IC Scylla DS 2 - SSS DS 7 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
04-12-2021 16:30 D4I GA Scylla DS 4 - WaHo DS 8 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-12-2021 19:15 JB3B1 DC Setash JB 2 - Scylla JB 2 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
11-12-2021 09:00 CN31B1BD Scylla N2 1 - AETOS N3 3 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 09:00 CN51A1BA Scylla N5 1 - Excelsior N5 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 09:30 CN31B1BC Scylla N2 1 - AETOS N2 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 09:30 CN41B1AD BSVO N4 1 - Scylla N4 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 10:00 CN31A1AD Scylla N3 1 - AETOS N3 2 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 10:00 CN61A1EF Scylla N6 1 - TweeVV N6 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 10:30 CN31A1CA AETOS N3 1 - Scylla N3 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 10:30 CN41B1DE Scylla N4 1 - Olympia N4 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 11:00 CN61A1DE Gemini N6 1 - Scylla N6 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 11:30 CN51A1FB Setash N5 2 - Scylla N5 1 Kermisland, Kermisland 2 , 6825JC Arnhem
11-12-2021 12:30 H2H HF Scylla HS 5 - WaHo HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 12:30 JA1A1 CA Scylla JA 1 - Blauw Wit JA 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 13:45 D1L IE Scylla DS 1 - Vallei Accountants Woudenberg DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 14:30 D2O HF Scylla DS 3 - BSVO DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 14:30 JB3B1 CA Scylla JB 2 - Labyellov JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 15:00 H3F CE AETOS HS 9 - Scylla HS 6 De Laar, Brabantweg 115 , 6844GA Arnhem
11-12-2021 15:00 JC2B1 CB Set Up '69 JC 1 - Scylla JC 1 Breehoek, Marktstraat 59 , 3925JP Scherpenzeel GLD
11-12-2021 15:30 MA2D1 AC Touché MA 1 - Scylla MA 1 Trumele/D'n Hoender, Nieuwstraat 6 , 6621KV Dreumel
11-12-2021 16:00 2BH IE Scylla HS 1 - BVC'73 HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 16:00 MB2D1 DC Xanthos MB 1 - Scylla MB 1 de Wanmolen, Schweitzerpark 2 , 6671BR Zetten
11-12-2021 16:30 D2N IA Scylla DS 2 - Set Up '69 DS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 16:30 H2H JD Scylla HS 4 - Woudenberg HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 16:30 JB1A1 CA Scylla JB 1 - SSS JB 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 18:30 3BH JD Scylla HS 2 - Focus4U Woudenberg HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
11-12-2021 18:30 H1H JD Scylla HS 3 - Invicta HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
08-01-2022 15:30 D2N DI Invicta DS 1 - Scylla DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-01-2022 20:00 H1H BJ Gemini HS 2 - Scylla HS 3 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
13-01-2022 19:00 D2N CI SSS DS 7 - Scylla DS 2 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
13-01-2022 20:45 H2H DH Woudenberg HS 2 - Scylla HS 5 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
15-01-2022 14:00 D2O DH Gemini DS 5 - Scylla DS 3 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
15-01-2022 15:00 3BH BJ REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 1 - Scylla HS 2 Theothorne, Ericaplein 1 A, 6951CP Dieren
15-01-2022 16:30 D4I GD Scylla DS 4 - TweeVV DS 6 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
15-01-2022 17:00 2BH CI Volga HS 1 - Scylla HS 1 de Pol, Pelgrimstraat 61 , 7011BJ Gaanderen
15-01-2022 18:30 H3F EA Scylla HS 6 - Setash HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
21-01-2022 21:30 D4I CG D.O.S. DS 3 - Scylla DS 4 Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6 , 6741ZG Lunteren
22-01-2022 12:30 H2H HC Scylla HS 5 - Invicta HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 13:45 D1L IB Scylla DS 1 - Setash DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 14:00 H3F FE Nuovo HS 3 - Scylla HS 6 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
22-01-2022 14:30 D2O HC Scylla DS 3 - Invicta DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 16:00 2BH IB Scylla HS 1 - AETOS HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 16:30 H2H JA Scylla HS 4 - SDS HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 18:30 3BH JA Scylla HS 2 - Heyendaal HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
22-01-2022 18:30 H1H JA Scylla HS 3 - AETOS HS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
27-01-2022 19:00 D1L AI SSS DS 5 - Scylla DS 1 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
27-01-2022 21:00 H2H KJ SSS HS 6 - Scylla HS 4 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
28-01-2022 21:15 2BH AI Dros-Alterno HS 1 - Scylla HS 1 Alternohal, Waleweingaarde 101 , 7329BD Apeldoorn
29-01-2022 14:00 3BH KJ Jumbo Van Andel-Ormi HS 1 - Scylla HS 2 Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1 , 8162BE Epe
29-01-2022 16:00 D2O BH Gemini DS 3 - Scylla DS 3 De Helster, Schubertstraat 1 , 6661AW Elst GLD
29-01-2022 16:30 D4I GB Scylla DS 4 - Woudenberg DS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
29-01-2022 17:30 D2N AI Set Up '69 DS 5 - Scylla DS 2 Breehoek, Marktstraat 59 , 3925JP Scherpenzeel GLD
03-02-2022 20:45 H1H LJ Evoba HS 1 - Scylla HS 3 Sporthal De Zicht, Marktplein 10 , 6744WJ Ederveen
04-02-2022 21:30 H2H LJ O.M.S. HS 1 - Scylla HS 4 Putter Eng, Engweg 6 , 3882AL Putten
05-02-2022 12:30 H2H HA Scylla HS 5 - SDS HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-02-2022 13:45 D1L IK Scylla DS 1 - Set Up '69 DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-02-2022 14:30 D2O HA Scylla DS 3 - AETOS DS 6 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-02-2022 16:00 2BH IK Scylla HS 1 - Pegasus HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-02-2022 16:30 3BH LJ Blauw Wit HS 1 - Scylla HS 2 De Talter, Stouwdamsweg 4 , 8096BB Oldebroek
05-02-2022 16:30 D2N IK Scylla DS 2 - WaHo DS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-02-2022 16:30 D4I BG Woudenberg DS 4 - Scylla DS 4 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
05-02-2022 18:30 H3F ED Scylla HS 6 - TweeVV HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
10-02-2022 21:00 H2H KH SSS HS 6 - Scylla HS 5 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
11-02-2022 19:30 D2O KH WaHo DS 5 - Scylla DS 3 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
11-02-2022 20:00 D2N JI TiVoC DS 2 - Scylla DS 2 Betuwehal, Wadenoijenlaan 399 , 4006AJ Tiel
12-02-2022 14:00 2BH JI VV Utrecht HS 2 - Scylla HS 1 Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341 , 3584AA Utrecht
12-02-2022 15:00 D1L JI TiVoC DS 1 - Scylla DS 1 Betuwehal, Wadenoijenlaan 399 , 4006AJ Tiel
12-02-2022 16:30 D4I GA Scylla DS 4 - WaHo DS 8 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-02-2022 16:30 H2H JI Scylla HS 4 - SSS HS 7 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-02-2022 17:30 H3F CE AETOS HS 9 - Scylla HS 6 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
12-02-2022 18:30 3BH JI Scylla HS 2 - Voorwaarts HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-02-2022 18:30 H1H JI Scylla HS 3 - TweeVV HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
14-02-2022 20:30 D1L LI Renswouw DS 2 - Scylla DS 1 Hokhorst, De Hokhorst 1 , 3927GX Renswoude
19-02-2022 12:30 H2H HJ Scylla HS 5 - Scylla HS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
19-02-2022 12:30 H2H HJ Scylla HS 5 - Scylla HS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
19-02-2022 13:15 D2N LI Labyellov DS 2 - Scylla DS 2 Lentemorgen, Lentemorgen 3 , 6903CT Zevenaar
19-02-2022 13:30 2BH LI SV Dynamo Apeldoorn HS 3 - Scylla HS 1 Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn
19-02-2022 14:00 H1H HJ Nuovo HS 1 - Scylla HS 3 Doorwerth, Dalweg 3 , 6865CZ Doorwerth
19-02-2022 14:30 D2O HJ Scylla DS 3 - Set Up '69 DS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
19-02-2022 15:15 3BH HJ TweeVV HS 1 - Scylla HS 2 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
19-02-2022 16:30 D4I GH Scylla DS 4 - AETOS DS 10 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
19-02-2022 18:30 H3F EB Scylla HS 6 - AETOS HS 8 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
05-03-2022 13:00 H1H KJ TiVoC HS 2 - Scylla HS 3 Betuwehal, Wadenoijenlaan 399 , 4006AJ Tiel
05-03-2022 18:00 H2H CJ Invicta HS 2 - Scylla HS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
10-03-2022 19:00 H2H IH SSS HS 7 - Scylla HS 5 De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
11-03-2022 19:30 D4I FG WaHo DS 9 - Scylla DS 4 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
12-03-2022 13:00 D2O AH AETOS DS 6 - Scylla DS 3 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
12-03-2022 13:45 D1L IH Scylla DS 1 - TweeVV DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-03-2022 15:00 H3F AE Setash HS 2 - Scylla HS 6 Brink, Brink 8 , 6852EE Huissen
12-03-2022 16:00 2BH IH Scylla HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-03-2022 16:30 D2N IH Scylla DS 2 - TweeVV DS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-03-2022 16:30 H2H JG Scylla HS 4 - Surf HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-03-2022 18:30 3BH JG Scylla HS 2 - Xanthos HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
12-03-2022 18:30 H1H JG Scylla HS 3 - AETOS HS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
18-03-2022 19:30 H1H FJ Renswouw HS 3 - Scylla HS 3 Hokhorst, De Hokhorst 1 , 3927GX Renswoude
18-03-2022 21:15 D1L GI Renswouw DS 1 - Scylla DS 1 Hokhorst, De Hokhorst 1 , 3927GX Renswoude
18-03-2022 21:30 H2H FJ WaHo HS 3 - Scylla HS 4 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
18-03-2022 21:30 H2H LH O.M.S. HS 1 - Scylla HS 5 Putter Eng, Engweg 6 , 3882AL Putten
19-03-2022 15:15 D2N GI TweeVV DS 3 - Scylla DS 2 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
19-03-2022 18:00 2BH GI Bovo HS 1 - Scylla HS 1 Stationsplein, Landbouwstraat 1 , 7122VM Aalten
19-03-2022 18:30 H3F EF Scylla HS 6 - Nuovo HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 12:30 H2H HG Scylla HS 5 - Surf HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 13:45 D1L IF Scylla DS 1 - WaHo DS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 14:30 D2O HG Scylla DS 3 - AETOS DS 5 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 15:15 H3F DE TweeVV HS 3 - Scylla HS 6 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
26-03-2022 16:00 2BH IF Scylla HS 1 - DIOS HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 16:30 D2N IF Scylla DS 2 - Toesj DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 16:30 H2H JE Scylla HS 4 - WaHo HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 17:30 D4I DG TweeVV DS 6 - Scylla DS 4 Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
26-03-2022 18:30 3BH JE Scylla HS 2 - VoCASA HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
26-03-2022 18:30 H1H JE Scylla HS 3 - D.O.S. HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
31-03-2022 20:45 H2H DJ Woudenberg HS 2 - Scylla HS 4 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
01-04-2022 21:30 H2H FH WaHo HS 3 - Scylla HS 5 De Bongerd, Bornsesteeg 2 , 6708PE Wageningen
02-04-2022 11:00 D2O FH BSVO DS 1 - Scylla DS 3 Sero, Sportlaan 6 , 6731BD Otterlo
02-04-2022 16:30 D1L EI Vallei Accountants Woudenberg DS 1 - Scylla DS 1 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
02-04-2022 18:00 H1H DJ Invicta HS 1 - Scylla HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-04-2022 18:30 3BH DJ Focus4U Woudenberg HS 1 - Scylla HS 2 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg
02-04-2022 18:30 H3F EC Scylla HS 6 - AETOS HS 9 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
02-04-2022 19:00 2BH EI BVC'73 HS 1 - Scylla HS 1 't Onderschoer, Beukenlaan 1 , 7244BB Barchem
09-04-2022 12:30 H2H HE Scylla HS 5 - WaHo HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 13:45 D1L ID Scylla DS 1 - SSS DS 4 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 16:00 2BH ID Scylla HS 1 - SSS HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 16:30 D2N ID Scylla DS 2 - Invicta DS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 16:30 D4I GC Scylla DS 4 - D.O.S. DS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 16:30 H2H JC Scylla HS 4 - Invicta HS 2 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 17:30 H3F BE AETOS HS 8 - Scylla HS 6 Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem
09-04-2022 18:30 3BH JC Scylla HS 2 - Gemini HS 1 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
09-04-2022 18:30 H1H JC Scylla HS 3 - Gemini HS 3 De Vlinder 1, Hollandseweg 7 , 6706KN Wageningen
16-04-2022 16:30 D4I BG Woudenberg DS 4 - Scylla DS 4 De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP Woudenberg

 SECRETARIAAT

 KOPIJ AANLEVEREN VOOR NIEUWSBRIEF

 VRAGEN OVER DE WEBSITE?

 VRAGEN OVER VRIJWILLIGERSTAKEN?

 ZAALRUIMTE AFMELDEN