Thuiswedstrijden

TEL, FLUIT, BAR EN ZAALDIENSTSCHEMA 2022-2023

12 november 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
16:30 1 Scylla HS 5 Xanthos HS 4 H4 Jan Bakker
16:30 2 Scylla MB 1 Gemini MB 2 JA1 H4
► Invicta: Zaal- en bardienst
19 november 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:00 1 Scylla MC 1 Evoba MC 1 JA1 Elly Holtslag
14:00 2 Scylla DS 2 Setash DS 2 MB1 H5
14:00 3 Scylla MB 1 AETOS MB 4 JA1 H5
16:15 1 Scylla HS 3 AETOS HS 4 JA2 H2
16:15 2 Scylla DS 1 Setash DS 1 MA1: Iris H4
16:15 3 Scylla HS 1 BVC'73 HS 1 Els Verstappen Nevobo
18:30 1 Scylla HS 4 Lienden HS 1 H3 D2
18:30 3 Scylla HS 2 Blauw Wit HS 1 JA1 Nevobo
► JA1 & JA2: Zaal- en bardienst 13:00-18:30 (& beheer tot 15:00 uur)
► H1: Zaal- en bardienst 18:30-Sluiten
► H3 + MB1: CMV ochtend 8:15-12:00
26 november 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
18:30 1 Scylla HS 3 Evoba HS 1 JA2 D1
18:30 2 Scylla HS 5 Woudenberg HS 3 D1 Jan Bakker
18:30 3 Scylla HS 2 SSS HS 4 JA1 Nevobo
► Invicta: Zaal- en bardienst
3 december 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
13:30 1 Scyalla D2 Gemini D6
► Invicta: Zaal- en bardienst
10 december 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:00 1 Scylla MC 1 Excelsior MC 1 MA1: Laurien H1
14:00 2 Scylla DS 2 Toesj DS 1 H1 D1
14:00 3 Scylla MB 1 TweeVV MB 2 JA1 D1
16:15 1 Scylla JA 2 Nuovo JA 1 H5 H3
16:15 2 Scylla DS 1 Renswouw DS 2 MB1 H4
16:15 3 Scylla HS 1 Dros-Alterno HS 1 Els Verstappen Nevobo
18:30 1 Scylla HS 4 Toesj HS 2 H5 D2
18:30 2 Scylla MA 1 AETOS MA 1 JA2 H1
18:30 3 Scylla JA 1 AETOS JA 2 MB1 H1
► H3: Zaal- en bardienst & beheer 13:30-Sluiten (& beheer tot 15:00 uur)
17 december 2022
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:00 3 Scylla JA 1 Gemini JA 1 MB1 H1
14:30 1 Scylla MC 1 AETOS MC 5 MA1: Anouk D1
14:30 2 Scylla DS 2 Set Up '69 DS 4 MB1 H5
16:15 3 Scylla HS 1 DIOS HS 1 Els Verstappen Nevobo
16:30 1 Scylla HS 3 Heyendaal HS 3 JA2 H2
16:30 2 Scylla DS 1 Set Up '69 DS 2 D2 H4
18:30 1 Scylla HS 4 Gemini HS 5 H3 H1
18:30 2 Scylla HS 5 AETOS HS 7 MA1: Ella Jan Bakker
18:30 3 Scylla HS 2 Focus4U Woudenberg HS 1 JA2 Nevobo
► H5: Zaal- en bardiens 13:30-17:30 (& beheer tot 15:00 uur)
► D2: Zaal- en bardienst 17:30-19:00
► H1: Zaal- en bardienst 19:00-Sluiten
21 januari 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:30 2 Scylla DS 2 AETOS DS 6 MC1 D1
16:15 3 Scylla HS 1 SV Dynamo Apeldoorn HS 3 Els Verstappen Nevobo
16:30 1 Scylla HS 3 TiVoC HS 2 JA2 H2
16:30 2 Scylla DS 1 AETOS DS 3 MB1 H4
16:30 4 Scylla HS 5 Invicta HS 3 MA1: Yorinda Jan Bakker
18:30 3 Scylla HS 2 VoCASA HS 3 JA2 Nevobo
► H4: Zaal- en bardienst 14:00-Sluiten (& beheer tot 15:00 uur)
4 februari 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:30 2 Scylla DS 2 Invicta DS 3 MA1: Iris H5
16:15 3 Scylla HS 1 SV Dynamo Apeldoorn HS 4 Els Verstappen Nevobo
16:30 1 Scylla HS 3 Nuovo HS 1 JA2 H2
16:30 2 Scylla DS 1 Invicta DS 1 MC1 H4
16:30 4 Scylla HS 5 Nuovo HS 3 MB1 Jan Bakker
18:30 1 Scylla HS 4 SSS HS 6 H5 D2
18:30 3 Scylla HS 2 Trivos HS 1 JA2 Nevobo
► H2: Zaal- en bardienst 14:00-18:00 (& beheer tot 15:00 uur)
► D1: Zaal- en bardienst 18:00-Sluiten
18 februari 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
16:30 3 Scylla HS 1 Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1 Els Verstappen Nevobo
► D1: Zaal- en bardienst 15:30-Sluiten (& beheer tot 15:00 uur)
4 maart 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:30 2 Scylla DS 2 TweeVV DS 4 MA1: Esther D1
16:30 2 Scylla DS 1 TweeVV DS 3 MB1 H4
18:30 1 Scylla HS 4 D.O.S. HS 2 H3 D2
18:30 3 Scylla HS 2 Pegasus HS 2 JA1 Nevobo
► H5: Zaal- en bardienst 14:00-Sluiten (& beheer tot 15:00 uur)
18 maart 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:30 2 Scylla DS 2 Pegasus DS 7 MB1 H5
16:15 3 Scylla HS 1 AETOS HS 1 Els Verstappen Nevobo
16:30 2 Scylla DS 1 AETOS DS 5 MA1: Laurien H2
16:30 4 Scylla HS 5 WaHo HS 4 MC1 Jan Bakker
18:30 1 Scylla HS 4 Dovol HS 1 H3 D2
► H3: Zaal- en bardienst & beheer 18:00-Sluiten (& beheer tot 15:00 uur)
25 maart 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
18:30 1 Scylla HS 3 WaHo HS 2 JA2 D1
18:30 2 Scylla HS 5 Excelsior HS 2 MB1 Jan Bakker
18:30 3 Scylla HS 2 Renswouw HS 1 H1 Nevobo
► Invicta: Zaal- en bardienst
► H5 + MA1: CMV ochtend 8:15-12:00
15 april 2023
Tijd Veld Thuis Uit Tellen Fluiten
14:30 2 Scylla DS 2 Xanthos DS 1 MC1 D1
16:15 3 Scylla HS 1 Heyendaal HS 1 Els Verstappen Nevobo
16:30 1 Scylla HS 3 AETOS HS 5 JA2 H2
16:30 2 Scylla DS 1 Vallei Accountants Woudenberg DS 1 MB1 H4
16:30 4 Scylla HS 5 AETOS HS 6 MA1: Myrthe Jan Bakker
18:30 1 Scylla HS 4 SSS HS 7 H3 D2
18:30 3 Scylla HS 2 Gemini HS 1 JA1 Nevobo
► H3: Zaal- en bardienst 14:00-16:00 (& beheer tot 15:00 uur)
► H2: Zaal- en bardienst 16:00-17:00
► D1 + H2: Zaal- en bardienst 18:00-Sluiten

BELANGRIJKE LINKS
 Secretariaat
 Kopij aanleveren voor nieuwsbrief
 Vragen over de website?
 Vragen over vrijwilligerstaken?
 Zaalruimte afmelden
SOCIAL MEDIA

©2022 Copyright Scylla volleybal | Privacybeleid