Nieuws

Trainen in de kerstvakantie

De kerstvakantie komt er alweer aan! Helaas kan er in de kerstvakantie slechts heel beperkt getraind worden. Sowieso is de sporthal op alle feestdagen gesloten voor trainingen en daarnaast wordt het jaarlijkse acrobatenfestival georganiseerd in De Vlinder waardoor er helaas slechts heel beperkt ruimte beschikbaar is om evt. een training in te plannen (seniorenteams). 

Dus in week 52 en week 1 van maandag 23-12 tot en met vrijdag 3 januari zijn er in principe GEEN trainingen gepland voor zowel senioren als jeugd en CMV teams! 

Wil je als seniorenteam toch graag trainen ergens in deze 2 weken dan moet de trainer of aanvoerder echt even contact met mij opnemen om te kijken of en wanneer er dan een veld en tijd beschikbaar is. 

Week 52 
ma 23/12: beperkt beschikbaar, toch trainen? app/mail mij eerst! 
di 24/12: zaal gesloten 
wo 25/12 zaal gesloten 
do 26/12 zaal gesloten 
vr 27/12 beperkt beschikbaar, toch trainen? app/mail mij eerst! 

Week 1 
ma 30/12 beperkt beschikbaar, toch trainen? app/mail mij eerst! 
di 31/12 zaal gesloten 
wo 1/1 zaal gesloten 
do 2/1 beperkt beschikbaar, toch trainen? app/mail mij eerst! 
vr 3/1 beperkt beschikbaar, toch trainen? app/mail mij eerst! 

Je kan mij dus altijd even appen, bellen of mailen om te kijken of er ergens in deze 2 weken iets te plannen valt. Maar ik kan dus niets beloven.. en hoe eerder er contact is hoe meer kans op beschikbare ruimte. 

Jeugd en CMVteams trainen sowieso niet! 

Groet, 
Joyce Haver 

BELANGRIJKE LINKS
 Secretariaat
 Kopij aanleveren voor nieuwsbrief
 Kopij aanleveren voor de website
 Vragen over vrijwilligerstaken?
 Zaalruimte afmelden
SOCIAL MEDIA

©2025 Copyright Scylla volleybal | Privacybeleid