Nieuws
Zaalhuur tijdens feestdagen en vakantieperiodes
Beste trainers, coaches en aanvoerders, Er komt weer een periode aan met feestdagen en de meivakantie. Hierbij wil ik jullie graag informeren over de zaalhuur voor deze periode. (Voor de zaalhuur worden de vakanties van het Pantarijn aangehouden; ma 20 april t/m vr 1 mei.)Een overzichtje van de feestdagen:
ma 4 mei: Dodenherdenking -> sporthal gewoon beschikbaardi 5 mei: Bevrijdingsdag -> sporthal gesloten!
do 14 mei: Hemelvaartsdag -> sporthal gesloten!
vr 15 mei: dag na Hemelvaartsdag -> sporthal gewoon beschikbaar
ma 25 mei: 2e pinksterdag -> sporthal gesloten!
Meivakantie: maandag 20 april tot en met vrijdag 1 mei
Voor alle schoolvakanties is de afspraak als volgt:- seniorenteams trainen gewoon door (de zaal is in alle vakanties standaard gehuurd!)
- jeugdteams en CMV/volleystars teams trainen NIET (zaal is NIET gehuurd!)
Natuurlijk kan het dat hierin iets gewijzigd moet worden. Een seniorenteam kan besluiten een keer niet te trainen (omdat er veel mensen niet zijn bijvoorbeeld) of een jeugdteam wil toch heel graag doortrainen in de vakantie. In dat geval is het belangrijk dat je zo snel mogelijk contact met mij op neemt om zaalhuur af te zeggen (en dus kosten te besparen) of te kijken of er nog iets ingeboekt kan worden.
Hierbij dus het verzoek:
Informeer je team over de feestdagen waarop niet getraind kan worden en ga in je team even na of jullie besluiten om wel of juist niet te trainen de meivakantie.- Seniorenteams graag even bij mij AFMELDEN als jullie niet trainen!
- Jeugdteams en CMV even AANMELDEN als jullie wel willen trainen!
Vragen of Verzoekjes? Mail of bel/app eventjes (sneller!)
Groet,
Joyce Haver
Zaalhuur Volleybalvereniging Scylla
06-22819440
